Masz konto? Rejestracja

Ankieta: Chcesz by Surykatek był adminem na Surfie ?
Tak
0%
0 0%
Nie
100.00%
4 100.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Odrzucone Najlepsze podanie Surykatka

gronostaj

Thumbs Up 

Tylko wiem że tej mutacji jeszcze nie przeszedłem.
 Ale mam jedną sprawę, bo jeden z adminów ma 13 lat ( wiem od różnych osób #poufne_informacje jak chcesz wiedzieć kto jest tym adminem pisz priv ) Bo Aketti mi powiedział że mógłbym być adminem ale nie mam tego wieku co powinienem mieć ale nie bójcie się ja nic złego nie zrobię bo chce tylko dobrze dla tego serwera. 

Nick z serwera: Surykatek CS.MONEY
Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/gronostajski/
Staż na naszym serwerze:  Gram na serwerze długo , byłem adminem na serwerze Soniqa i Be$tiona 
Minimum 6h w tygodniu na serwerze [TAK/NIE]: TAK , oczywiście 
Minimum raz na 24h wbicie na forum [TAK/NIE]: Też tak 
Link do Gametrackera:  https://www.gametracker.com/player/Suryk...158:30021/
Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]: TAK
Znajomość SourceModa w skali od 0 do 10:  5/10
Znajomość regulaminu serwera w skali od 0 do 10: 10/10
Składka? [TAK/NIE] : TAK
Dlaczego ty?: Ponieważ Jestem Surykatek jestem spokojny do momentu kiedy ktoś mi nie zajdzie za skórę. Ja dlatego też że nauczyłem się ortografii  xD , mam dystans do siebie i wiele osób z serwera mnie lubi . 

Pozdro Surykatek . :* xD

AnyBodyy

Nie spełnione wymagania, tak czy siak :/
Na nie

kenny

Ten admin który ma 13 lat najwyraźniej napisał podanie, które zaakceptowano jeszcze jak nie było wymagań o wiek.
Na nie.

Green_007Zielony

Na Nie

Ten Admin co ma te "13 lat" został przyjęty przed dodaniem do regulaminu podpunktu o wymaganym wieku, czyli minimum 15 lat. I nie chodzi, ze zrobisz coś złego, tu chodzi o brak faworyzacji, musimy być jednakowi w stosunku do graczy, jeden nie może mieć admina bo nam się tak podoba, regulamin to regulamin, i trzeba go przestrzegać.

Stronk JW

Także na Nie

Chciałem coś napisać ale Green mnie wyprzedził i zgadzam się z nim w zupełności.

Z Poważaniem,
Stronk JW.

Aketti

Kolejne podania będą uznane za spam i zostaniesz za to czasowo zablokowany na forum.

Wątek zamknięty przez moderatora.
[Obrazek: 5b2c54a8ed9a6.png]
[Obrazek: sygnatura-zima.png]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości