Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Temat Zamknięty! Perm za nic Only AWP

MaZan

Nick w grze: MaZaN
Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198312602431/
Serwer: Only AWP
Powód bana/mute-a/gag-a/silence-a(wybierz dotyczące ciebie): Nie było powodu bana 
Opis sytuacji: Grałem sobie normalnie i wyszedlem pogran na surf + rpg i chcialem znow po 30 min wejsc na serwa only awp a tu pisze ze zostalem zbanowany patrze. A tu perm ja nawet nie wiem za co gdzie i kiedy nic nie wiem a to najlepsze ze zadnego adm nie bylo . POMÓZCIE proszę  Sad

AnyBodyy

Dostałeś bana za reklamę.
Dostałeś 2 ostrzezenia by zmienić Nick i nic nie zrobiłeś.
Na sb masz wszystko, nie licząc tego że mnie zignorowałeś

kenny

Dałeś link do profilu to wejdź sb na niego i pokombinuj o co chodzi Smile

Stronk JW

Składając podanie o admina oświadczasz, iż zapoznałeś się z regulaminem serwera i forum i zamierzasz go przestrzegać i egzekwować.

Po 1

"1. Grając na serwerach whiteheart.pl akceptujesz niniejszy regulamin. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania."

Po 2

11. Obowiązuje bezwzględny zakaz reklamowania serwerów innych niż whiteheart.pl (dotyczy również ts3) oraz sieci innych niż whiteheart.pl

Tyle w temacie. W razie jakiś nieścisłości proszę obejrzeć sobie demo z dnia 02.06.18r o godz. 22:40 na serwerze surf+rpg

Z Poważaniem.
Stronk JW.

sexpacito

Polecam przeczytać swój nick a później nazwę oraz regulamin serwerowni na której posiadasz admina ?

MaZan

Nie dostałem żadnych ostrzeżeń bo jak grałem to nie było żadnego adm i nikt mi nic nie mówił. Zapomniałem o Nick i
Odrazu perm serio ?!
I proszę mnie nie pouczać Stronk JW
Dziękuję.
Dostane unbana? Zmieniłem nick

Stronk JW

@ MaZan widocznie muszę cię pouczać skoro nie znasz regulaminu.
Nie ma czegoś takiego że nie było admina i nikt ci nie powiedział.
To trzeba wiedzieć i przestrzegać, jeżeli się tego nie robi są tego konsekwencje.
Po za tym piszesz że ban za nic, kolego czy ty wiesz co to SB ? Tam masz napisany jasny powód dlaczego zostałeś ukarany.
Jeszcze oprócz tego z twojego głosu wynika że nie masz nawet 15 lat i mutacji mimo że są to wymagania to posiadania admina, które ty sprytnie pominąłeś.

Jeżeli tak bardzo Ci zależy na ub, zróbmy to metodą głosowania poprzez ankietę na forum albo na jakiejś stronie.

"Ignorantia legis non excusat (również ignorantia legis non exculpat, łac. nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania)"

Z Poważaniem.
Stronk JW.

MaZan

Nie nie musisz mnie pouczać nie życzę sobie tego znam regulamin bardzo dobrze po 2 mam 15 lat i mi nie będziesz zamawiał kłamstw
A teraz chce się pogodzić bo nie chce się kłócić

mógłbym zostać odbanowany ???

kenny

Przykro mi, ale widocznie nie znasz regulaminu „bardzo dobrze” skoro reklamowałeś inny serwer. I jeżeli trzeba pouczać to się to robi, a jeśli Sobie tego nie życzysz to chociaz regulamin przestrzegaj. Smile

AnyBodyy

Dostaniesz UB, jeszcze jedna taka akcja wiąże się z stratą admina i banem permanentnym
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości