Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Temat Zamknięty! Niesłuszny ban...
Nick w grze: T4riS
Link do profilu steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198001633056/
Serwer: Only AWP
Powód bana/mute-a/gag-a/silence-a(wybierz dotyczące ciebie): Granie za dobrze
Opis sytuacji: Gram jak zwykle na serwerze, przychodzi admin Killerek i zasiada na spectate. Po 5 minutach rzuca w powietrze filozoficzne pytanie: "Jakieś ostatnie słowa?". W odpowiedzi na pytanie od jego z graczy "Do kogo mówisz?" odpowiedział "ten ktoś wie". Otóż okazuje się, że nie wiedziałem i zostałem zbanowany za "uzywanie wspomagaczy"... Ciekawa teoria (i szczerze, schlebia mi to), szkoda tylko, że nieprawdziwa, dlatego proszę o unbana oraz ostrzeżenie dla admina z "orlim wzrokiem".
Proszę byś podał mapę i godzinę na jakiej to było w celu sprawdzenia demka.
(20-05-2018, 18:33)KayN napisał(a): Proszę byś podał mapę i godzinę na jakiej to było w celu sprawdzenia demka.

Nazwy mapy nie pamiętam, jednak wiem, że była wzorowana na indie.
Data 05-18-18 18:19
Podczas sprawdzania demka nic nie zobaczyłem.
Ub zostanie nadane w ciągu 30 min
Przecież to codzienność na tym serwerze, ze świecą szukać takich niekompetentnych administratorów
Co najlepsze osoby ważniejsze niż ci admini nic z nimi nie robią
Pozdrawiam, największy cheater serwerów awp ;x
(21-05-2018, 05:44)ZanG napisał(a): Przecież to codzienność na tym serwerze, ze świecą szukać takich niekompetentnych administratorów
Co najlepsze osoby ważniejsze niż ci admini nic z nimi nie robią
Pozdrawiam, największy cheater serwerów awp ;x

To 3 zdanie to prawda xd
A takie pytanie z dupy, może da wam co do myślenia (watpie) xd
Macie zabezpieczone serwery systemem Valve anty-cheats? (VAC)?
Jeśli tak to zapraszam do przeczytania „czym jest VAC?”
Link: https://support.steampowered.com/kb_arti...9&l=polish

No i pa nikt nie odpowie, żalpl
Jeśli sądzisz, że nie wiem czym jest system VAC to się mocno mylisz Wink VAC to system naprawdę słaby, na serwerach pracuje również plugin SMAC, jednakże jest on niewspierany od 2011 roku. Cheaty omijają systemy zabezpieczeń coraz to sprawniej, a co za tym idzie administracja sama musi mieć się na baczności, w szczególności jeśli chodzi o cheaty na ustawieniach legit.

[Obrazek: a3ba5f8df5c64.png]
[Obrazek: sygnatura-zima.png]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości