Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Odrzucone Odwołanie od perma v3
No to ten tego.. 

Nick w grze: "ZanG. csgoatse.com"
Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198209378067/
Serwer: only awp
Powód bana/mute-a/gag-a/silence-a(wybierz dotyczące ciebie): "wh"(zdecydujcie sie czy mam wh czy aima, a może to i to?)
Opis sytuacji: akcja jak zwykle na mapie ice, tyle że tym razem miałem wh a nie aima, chyba admini zapomnieli że jest cos takiego jak granat taktyczny. To już serio przestaje mnie śmieszyć, weźcie do tej administracje kompetentne osoby.. Dostać 3 razy perma w przeciagu 4 dni??? Troll albo głupota..
Brak slow ktore moga to opisac....
[Obrazek: 67Cmo3j.png?1]
Tyle że granat taktyczny nie działa przez całą mapę Smile
(22-04-2018, 19:02)KayN napisał(a): Tyle że granat taktyczny nie działa przez całą mapę Smile

Jeśli dorzucisz do końca mapy to działa ; )
granat taktyczny dziala przez chwile a nie cala runde Wink
(23-04-2018, 16:41)sexpacito napisał(a): granat taktyczny dziala przez chwile a nie cala runde Wink

Chłopie w goldzie, weź sobie pobierz to demko, wytęż umysł i na spokojnie to przeanalizuj...
Żałosne, może podasz mi szczegóły w którym momencie widac u mnie to wh? A nie rzucasz bezpodstawnie oskarżeniami, pewnie nawet nie próbowałeś go oglądać
No nw może masz jakaś wade wzroku, mózgu czy coś jeszcze innego? w kazdym razie jeśli sie na tym nie znasz to sie tym nie zajmuj - proste
Ludzie o co wam wgl chodzicie dajecie mu bany ciagle za haxy dostawal ub. Pisze ciagle prosbe o ub bo chce pograc na tym serwerze, a jakby mial haxy to po co by pisal 3-4 prosby o ub...
[Obrazek: 67Cmo3j.png?1]
Ehhh...
Wcześniejsze dema zostały przeanalizowane, ub nie będzie.

Wątek zamknięty przez moderatora.
[Obrazek: 5b2c54a8ed9a6.png]
[Obrazek: sygnatura-zima.png]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości