Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Odrzucone Odwołanie od perma v2

ZanG

Big Grin 

Nie wiem

Nick w grze: "ZanG. csgoatse.com"
Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198209378067/
Serwer: only awp
Powód bana/mute-a/gag-a/silence-a(wybierz dotyczące ciebie): "nara"
Opis sytuacji: Po wcześniejszym odwołaniu się, za pewnie również po sprawdzeniu mej egzystencji pod względem możliwości posiadania cheatów przez bardziej doświadczonego admina.. ostałem unbana. Jednak gdy dziś (20.04.2018) postanowiłem ponownie odwiedzić serwer, spotka mnie niemiła sytuacja, mianowicie po dosłownie kilku rundach, ładna pani Goldie znów wlepiła mi perma, nie wiem co o tym sadzić gdyż myślałem, że sytuacja zosta wyjaśniona.  Wink

AnyBodyy

Obejrzałem demko.
Widziałem jak grasz, w 1 demku nic nie zobaczyłem A w 2 demku na 100% używałeś wspomagaczy...
Demko obejrzałem nawet 2 razy więc nie ma mowy o pomyłce.
Temat do zamknięcia

ZanG

(20-04-2018, 15:48)KayN napisał(a): Obejrzałem demko.
Widziałem jak grasz, w 1 demku nic nie zobaczyłem A w 2 demku na 100% używałeś wspomagaczy...
Demko obejrzałem nawet 2 razy więc nie ma mowy o pomyłce.
Temat do zamknięcia

Nie powinno się oceniać tego po jednej mapie.. Każdy może mieć dobry dzień Wink, ulubiona mape która zna na wylot. 
Lego 8, kox, ice, lego 2 - mapy które najbardziej oganiam, wystarczy popatrzec na statysyki na innych mapach i porównać, nie trzeba być specjalista żeby zauważyć że to właśnie na nich mi najlepiej idzie. Oceniać gracza przez pryzmat kilku strzałów podczas 1 rozgrywki? Ciekawe

Jaki byłby sens żebym cheatował tylko na poszczególnych mapach? To jest nielogiczne

@edit
awp_ice_csgo_whiteheart - godz. rozp. 18:24 - data. 19.04.2018
Za pewnie ogladałeś to demko, zaciekawiłeś mnie piszać że na 100% używam tam wspomagaczy (zakładajać że to właśnie to ogladałeś), dlatego postanowiłem sam sobie przypomnieć jak to wygladało i obiektywnie to ocenić ;v
Nie wiem o jakie wspomagacze ci chodziło ale ok.. Cała moja gra na mapie ice opiera się na 1 schemacie który powtarza się co runde, nie trzeba być wybitna osoba żeby to zauważyć, tak samo jak wychylanie i patrzenie pozycji, prawie co rundę kręcę się w pobliżu skrzynek znajdujacych się na środku rampy.
Skanowanie? Czasami się udawało trafić, ale wiele prób było chybionych, pomijajać strzały zza skrzyni która posiada lukę przez która widać przeciwnika ;p (mogę ci to zademonstrować)
Zauważyłem tylko 2 strzały które mogę podpiać pod te "podejrzane", lecz tak jak już pisałem nie powinno się oceniać gracza po kilku strzałach, bo po prostu mógł to być zwykły przypadek/szczęście.
Liczę że się odniesiesz i szerzej wytłumaczysz mi swoja decyzje..

AnyBodyy

Ehhh...
Jutro właściciel aketti zobaczy demko I zdecyduje czy używasz wspomagaczy.

Ruski

No k***a ludzie to juz jest przesada zeby banowac czlowieka ktory nic nie robi no poprostu szkoda slow... Gosciu moze miec jakas wyzsza range a wy juz go oskarzacie o haxy a admin banujacy nie powinien dawac takiego powodu jak "nara" jesli ma haxy to powod powinien byc "haxy" a nie k***a "nara" no to jest koszmar np. ktos dostanie perm bana z powodem "..." i o co tu ***** chodzi. Kayn tyle razy ogladales demka zobacz dokladnie. A Goldzie powinna dostac ostrzezenie tyle razy banuje sa tez na nia skargi a wy nic nie robicie ona dalej ma adma tez nie raz slyszalem jak wyzywala innych łamała regulamin nie reagowala na zgloszenia na U@ jak ludzie sie wyzywali to ona sie smiala zamiast cos zrobic no poprostu perfect admin...
[Obrazek: 67Cmo3j.png?1]

Goldie

Czasem żałuje że jestem Adminem w takiej sytacji bym CIe po prostu zyzywała za te kłamstwa na mój temat więc proszę o dowody takiego zachowania Big Grin Nic dziwnego że zabrali tobie Admina XD i serio zastanów sie zanim kogoś oskarżysz bo na moj nick nie ma żadnej skargi jakbyś chciał wiedzieć, jak i również nie banuje przeważnie graczy i w sytuacji gdzie dwóch sie wyzywa nie interesuje mnie kto zaczął tylko albo oboje dostają bana albo żaden więc sie Ku*wa nie wypowiadaj tam gdzie nie powinieneś... Ciesz się że ty bana za obrażanie admina nie dostałeś już dawno Smile

Stronk JW

@ Ruski Goldie zbanowała go za poleceniem Kayna, którego obecnie nie było.

Według mnie koleś ma dobry movement jak na dobrych graczy przystało. Sam wiele podobnych akcji robię typu flickshot, scan itp. itd.

Co do mojej opinii do tego bana:
Większość administracji to poziom goldów i kałachów (srebra też są), dlatego jak dostają głowę od dobrego gracza z niesamowitym czasem reakcji to "płaczą". Ma to też związek z tym że nie grali na wysokich rangach i nie mają pojęcia co taki gracz potrafi zrobić na takim serwerze AWP. Sam też wiele razy byłem nazywany cheaterem, więc cię rozumiem.

Graczowi należy się UB. Nie zauważyłem ewidentnych śladów cheatowania poza tymi skanami, które osobiście także znam. Żadnych wspomagaczy też nie zauważyłem typu bh. Sam często po wygranej rundzie sobie bhopuje.

Z Poważaniem.
Stronk JW.

Aketti

Wątek zamknięty przez moderatora.
[Obrazek: 5b2c54a8ed9a6.png]
[Obrazek: sygnatura-zima.png]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości