Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Odrzucone Odwołanie od perma

ZanG

Hej to znowu ja, eh

Nick w grze: "ZanG. csgoatse.com"
Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198209378067/
Serwer: only awp
Powód bana/mute-a/gag-a/silence-a(wybierz dotyczące ciebie): "offaj sie" to chyba za rzekome cheaty
Opis sytuacji: Co tu opisywać... Grałem sobie jak zwykle i jak zwykle było mi zarzucane cheatowanie. Wiele lat spędziłem grajac na serwerach typu only awp, stad mogę powiedzieć o sobie że jestem dość dobry, jednak niektórzy uważaja że jestem aż za dobry by nie być "odpalonym", oczywiście jak każdemu zdażaja się te bardziej chore akcje, lecz uważam że zanim gracz dostanie perma, jego gra powinna zostać oceniona przez specjalistów/doświadczonych graczy, a nie przez admina który po obejrzeniu kilku rund i oczywiście pod naciskiem graczy, którzy ledwo poruszaja się po mapie, dokonuje wyboru by  kogoś zbanować.
Z całym szacunkiem ale takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.

Chciałbym, żeby moja gra została oceniona przez kompetentna osobę i aby mój niesłuszny ban został zniesiony, gdyż lubię grać na serwerach gdzie nie ma godnych przeciwników ;p

AnyBodyy

Kiedy to miało miejsce?
*Data, godzina, mapa

ZanG

(19-04-2018, 19:03)KayN napisał(a): Kiedy to miało miejsce?
*Data, godzina, mapa
Moment zbanowania? 
Data: 19.04.2018
Mapa: kox
Godzina: coś około 20.00, nie pamiętam dokładnie.

AnyBodyy

(19-04-2018, 19:06)ZanG napisał(a):
(19-04-2018, 19:03)KayN napisał(a): Kiedy to miało miejsce?
*Data, godzina, mapa
Moment zbanowania? 
Data: 19.04.2018
Mapa: kox
Godzina: coś około 20.00, nie pamiętam dokładnie.

Rozpatrzę to w ciągu 1h.

UB nadany.
Temat do zamknięcia.

Goldie

Niech Admin który sprawdza zobaczy co gracz podobno "czysty" robi na mapie ice Big Grin tam wszystko dokładnie widać i nie zbanowałam Cie bo inni prosili tylko po prostu nie umiesz grać to sie naucz a nie ściagasz byle jakie gówno, masz movment bota a trafiasz banie zastanów sie Big Grin

ZanG

(19-04-2018, 20:28)Goldie napisał(a): Niech Admin który sprawdza zobaczy co gracz podobno "czysty" robi na mapie ice Big Grin tam wszystko dokładnie widać i nie zbanowałam Cie bo inni prosili tylko po prostu nie umiesz grać to sie naucz a nie ściagasz byle jakie gówno, masz movment bota a trafiasz banie zastanów sie Big Grin

Wiesz dlaczego strzelam głowy, przy czym poruszam sie trochę koślawo? (co mogę przyznać), otóż mam mega dużo godzin przegranych na samych serwerach awp więc jakoś czuję ta broń ;p tak samo jak znam mapy. Co do movementu, ostatnio musiałem przebindować all klawisze bo "a" mi nie działa, stad też nie jestem przyzwyczajony do takiego ustawienia i czasami myla mi sie klawisze. (jakbyś się zastanawiała jak teraz pisze "a" - ctrl + v)
Poza tym bylem zgłaszany tysiace razy jak i od dawna na moim profilu widać negatywne komentarze, jak myślisz czy utrzymałbym się tyle z cheatami?

PS. jeśli chodzi o ice, mapa dość prosta, mogę ci pokazać kilka skanów, chociażby strzały przez skrzynki (chodzi o ten lód po prawej stronie od respa), jesli wiesz gdzie celować to mozna dostrzec postać przeciwnika, a zabicie go to tylko kwestia pamięci mięsniowej
Poza tym nie rozumiem co to ma być za stwierdzenie: uważasz że jeśli ktoś strzela "banie" to nie może przy tym poruszać się słabo? to tak samo jakby osoba która często przesiadywałaby na serwerach bh/surf (ogólnie ćwiczyła movement), nie mogłaby strzelać słabo, bo przecież według Ciebie dobry movement idzie w parze z dobrym aimem, jeśli ktoś dobrze sie sprawuje tylko w jednej kategorii to jest od razu brany do grona cheaterów

Goldie

Do Twojej wypowiedzi mogę tylko dodać, że źle mnie zrozumiałeś i jeżeli chodzi o utrzymanie się z cheatami to nie jest to żaden wyczyn inni Admini ocenią demko z ice i zobaczymy ich opinię. Dobranoc

AnyBodyy

Ok. 10 nad ranem ponownie zobacze demka z mapy kox oraz z mapy ice.

Aketti

Wątek zamknięty przez moderatora.
[Obrazek: 5b2c54a8ed9a6.png]
[Obrazek: sygnatura-zima.png]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości