Masz konto? Rejestracja

Moje zainteresowanie
Cześć, już od 8 lat uczę się programować Big Grin Zacząłem w technikum, now we here. Nie powiem, żebym osiągnął bardzo dużo, ale lubię robić pluginy do cs:go. A że umiem też trochę w stronach internetowych to... Zrobiłem sobie stronę z pluginami sourcemod Big Grin Oceńcie mnie, wszystko zrobiłem sam lub pomogli mi inni wpisani na stronę Tongue http://cs-plugin.com/
Odpowiedz
UUuuuuu nie źle, potrafisz robić dobre pluginy?
Odpowiedz
Pewnie Wink Miałem parę dużych projektów, jednakże albo nie miałem czasu ich dokończyć albo nigdy nie opublikowałem kodu źródłowego Tongue Kiedyś robiłem w AMXX (zrobiłem własnego CS:GO moda) teraz robię w SourceModzie, czyli CS:GO
Odpowiedz
Czekaj, ty jesteś założycielem innej serwerowni czy mi się wydaje?
Odpowiedz
Nie wydaje ci się, Vasto jest założycielem AS. Jak już cokolwiek piszę to przy okazji powiem co sądzę o tych pluginach. Sądzę, że pluginy są naprawdę dobre i czysto napisane (mimo, iż korzystam jedynie z jednego z darmowych przerobionego na własne potrzeby), uważam że Ty Vasto i Bonio tworzycie świetne rzeczy i na pewno pomagacie klientom z konfiguracją w razie potrzeby. Być może kiedyś się skontaktuję z wami w celu zamówienia jakiegoś pluginu (o ile będzie mnie stać xD). Tak czy siak pozdrawiam i przy okazji wesołych świąt życzę. Wink
[Obrazek: sygnatura-zima.png]
Odpowiedz
Dzięki za dobre słowo! Oczywiście nie chciałem nic mówić na temat innych stron dlatego przyznaję się tylko i wyłącznie do cs-plugin Wink Jeśli podobają Ci się pluginy @ Aketti miło by mi było gdybyś napisał na stronce opinię Sleepy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości